PDF İndir

Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar PDF indir

Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar PDF indir, e-kitap sitemizde Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Margit Auer tarafından kaleme alınan Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar kitabının çevirmenliğini Suzan Cenani Alioğlu yapmıştır. Yayıncılığını İş Bankası Kültür Yayınları yaptığı Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar kitap özeti, Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar pdf oku, Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar yandex, Margit Auer e-kitap pdf, Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar PDF Drive, Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar PDF Oku

Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar Kitap Açıklaması

BU OKUL SIRLARLA DOLU

Şanslı olan öğrenciler, bu okulda dünyanın en iyi arkadaşını bulabilir: Konuşabilen sihirli bir hayvan…

İda ile Benni kendilerine armağan edilen sihirli hayvanlarla çok mutlulardı. Yine de çok dikkatli olmaları ve bu sırrı saklamaları gerekiyordu. Lakin İda ve sihirli dostu Rabbat, sır tutmak hususunda başarılı olamadı…

Sınıftaki çocuklardan Çoki de sihirli bir hayvana sahip olmayı her şeyden fazla istiyordu. Okulda sergilenecek tiyatro oyunu da, okulun bahçesinde birdenbire yaşanan gizemli çukurlar da umurunda değildi.

Sihirli Hayvanlar Okulu’nda maceralar son hızla sürdürmekte…

 

 

Sihirli Hayvanlar Okulu – Gizemli Çukurlar PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu