PDF İndir

Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları PDF indir

Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları PDF indir, e-kitap sitemizde Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tom Felton tarafından kaleme alınan Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları kitabı 332 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları kitabını 9786057191953 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları kitap özeti, Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları pdf oku, Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları yandex, Tom Felton e-kitap pdf, Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları PDF Drive, Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları PDF Oku

Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları Kısa Özet

İlk Harry Potter filminin oyuncu kadrosuna halen on iki yaşındayken, Draco Malfoy karakteri ile katılan ufak Tom, adım attığı bu sihirli evrenin, görülmemiş bir üne kavuşacağından ve kısa bir sürede milyonlarca birinin hayranlığını kazanacağından habersizdi. O günlerden bugüne yaşadıklarını seneler sonra ilk kez kaleme alan Tom Felton; oynadığı karakterle birlikte büyüyüşünü, setlerde geçen bir çocukluğun ve kamera arkasındaki Muggle yaşamının iniş çıkışlarını, Hogwarts’ın büyüleyici dünyasının ona kazandırdığı dostlukları ve filmler bittikten sonra başlayan yetişkin hayata uyum sağlamanın zorluklarını kendine özgü mizahi dili ve tüm açık yürekliliğiyle anlatıyor. Sihrin Ötesinde sizi, önceden hiçbir yerde yayımlanmamış fotoğraf ve anıların eşliğinde, sıradışı bir büyücünün serüven dolu yaşamına konuk ediyor.  

“Tom Felton’ın içtenyetle anlattığı anılarını okurken kimi zaman kahkahalarla güldüm, çokça şaşırdım, yer yer de hüzünlendim. Bu tıpkı okul arkadaşınızla vakit geçirmek, onun günlüğünü okumak gibiydi. Kitabı elinizden bırakamayacak, Tom Felton’la birlikte sihrin ötesine keyifli bir yolculuğa çıkacaksınız!”
-Mösyö Taha

Sihrin Ötesinde: Sıradışı Bir Büyücünün İtirafları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu