Eğitim Kitapları

Sing By Heart 1 – 3. Sınıf PDF indir

Sing By Heart 1 – 3. Sınıf PDF indir, e-kitap sitemizde Sing By Heart 1 – 3. Sınıf kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Turgay Evren tarafından kaleme alınan Sing By Heart 1 – 3. Sınıf kitabı 64 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sing By Heart 1 – 3. Sınıf kitabını 8680628430346 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sing By Heart 1 – 3. Sınıf kitap özeti, Sing By Heart 1 – 3. Sınıf pdf oku, Sing By Heart 1 – 3. Sınıf yandex, Turgay Evren e-kitap pdf, Sing By Heart 1 – 3. Sınıf PDF Drive, Sing By Heart 1 – 3. Sınıf Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sing By Heart 1 – 3. Sınıf PDF Oku

Sing By Heart 1 – 3. Sınıf Kısa Özet

İngilizce şarkılarla İngilizceyi gülerek, eğlenerek ve beğenerek öğrenin! İngilizce düzensiz fiilleri şarkılarla öğreten ve şuana dek milyonlarca defa izlenen Youtube videolarıyla Dünya çapında bir üne kavuşan Jason R. Levine ile oluşturduğu İngilizce eğitim materyalleri Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde beğenilerek kullanılan Turgay Evrenin birlikte bir araya getirdikları İngilizce şarkılarla çocuklarımız İngilizceyi beğenerek ve eğlenerek öğrenecek.

Sing by Heart serisinin her biri dokuz adet İngilizce şarkı ve şarkıların enstrümental versiyonlarını içeren bir CD ve bu şarkılarda geçen kelime, ifade ve yapıları öğretmek maksadıyla hazırlanmış resimli bir aktivite kitabından buluşmaktedir. Şarkılar ve etkinlikler MEBin yeni İngilizce Programına uygun olarak hazırlanmıştır.

Sing By Heart 1 – 3. Sınıf PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu