Edebiyat Kitapları

Sınırsız PDF indir

Sınırsız PDF indir, e-kitap sitemizde Sınırsız kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan Sınırsız kitabının çevirmenliğini İndigo Kitap yapmıştır. Yayıncılığını İndigo Kitap yaptığı Sınırsız kitap özeti, Sınırsız pdf oku, Sınırsız yandex, Beyza Alkoç e-kitap pdf, Sınırsız PDF Drive, Sınırsız Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sınırsız PDF Oku

Sınırsız Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı

 

 

Ben ilk dilek hakkımda, bana dilek tutmayı öğreten adamı diledim.

 

“Renkli ışıkları sönmüş, ıssız ve bomboş lunaparka baktım. Ne kadar da benziyordu bana. Yıllarca ne olduğumu aradım durdum. Buydum ben işte, gece olduğunda terk edilen, ışıkları kapatılan, bomboş kalan bir lunapark… Kaşlarımı çattığımda Cihan’ın yanımızdaki kilitli şalter kutusunun camını anahtarıyla kırıp şalteri kaldırışına şahit oldum. Sonra nutkum tutuldu. Rengârenk ışıklar birdenbire bütün lunaparkı doldurmuştu! Nefesimi tuttum. Çok garip bir andı. Biraz önce kendime benzettiğim lunaparkın ışıkları rengârenk yanıyordu şimdi! Cihan yalnızca lunaparkın değil, benim de ışıklarımı yakmıştı. Cihan bana ışık vermişti, renk vermişti, o bana hayat vermişti…”

 

Bu hikâye, aşka inancı “Annem babam bile terk etti beni, sen nasıl seveceksin ki?” cümlesiyle sınırlı kalan Deniz’in hayal bile edemeyeceği biçimde sevilmesinin hikâyesi… Cihan ve Deniz’in okuyucuyu her satırda şaşkına çevirecek aşkına tanık olmaya hazır mısınız?

 

 

Kapak Uygulama: Yasin Öksüz

Editör: Büşra Kanoğlu

 

 

Sınırsız PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu