Suç Kitapları

Sır PDF indir

Sır PDF indir, e-kitap sitemizde Sır kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Aysu tarafından kaleme alınan Sır kitabı PDF Oku.

Sır kitabı, 432 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sır kitabını 9786052064542 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sır kitap özeti, Sır pdf oku, Sır yandex, Osman Aysu e-kitap pdf, Sır PDF Drive, Sır Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sır PDF Oku

Anne ve babasını elim bir trafik kazasında kaybeden Murat, Erenköy’deki eski bir köşkte yaşayan dedesinin yanına taşınır. Lakin dedesi de vefat edince bir başına kalır. Bunun yanı sıra teyzesinin üvey kızına abayı yakar ama teyzesi, Murat’ın evliliğine engel olup genç adamı köşkten kovar.

Yıllar sonra bambaşka bir insan olup köşke tekrar dönen Murat hiç ummadığı şeylerle yüz yüze kalır. Üstelik köşkün lanetli olduğu ve birtakım mahlûkatların köşke dadandığı da kulaktan kulağa yayılmaktadır.

Polisiyenin usta kalemi Osman Aysu, tüyler ürpertici bir romanla daha okurlarla buluşuyor. Sır sürükleyici anlatımı ve sürprizlerle dolu kurgusuyla okurları yine soluksuz bırakacak.

Sır PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu