Çocuk Kitapları

Sırdaş Balıklar PDF indir

Sırdaş Balıklar PDF indir, e-kitap sitemizde Sırdaş Balıklar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özlem İçer tarafından kaleme alınan Sırdaş Balıklar kitabı 120 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sırdaş Balıklar kitabını 9786050966237 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sırdaş Balıklar kitap özeti, Sırdaş Balıklar pdf oku, Sırdaş Balıklar yandex, Özlem İçer e-kitap pdf, Sırdaş Balıklar PDF Drive, Sırdaş Balıklar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sırdaş Balıklar PDF Oku

Sırdaş Balıklar Kısa Özet

Ağaçlar da konuşur kökleriyle, biliyor musun?

Lise sınavlarına hazırlanan Deniz’in yaşamı ani haberle değişir. Okula ara verip ailesiyle birlikte bir haftalığına Bursa’nın şirin beldesi Tirilye’ye gitmeleri gerekmektedir. Deniz bu sürpriz yolculuğun sonunda, o zamana dek varlığından bile haberdar olmadığı büyükbabasıyla tanışacak, Tirilye’nin deniz kokulu rüzgârlarında duygu fırtınaları yaşayacaktır. Büyükbabasıyla geçireceği günler Deniz’in yaşamının akışını değiştirecek, onu olağanüstü bir maceraya sürükleyecektir.

Pireli Bale Ayakkabıları ’nın bi hayli beğeni alan yazarı Özlem İçer’in duygulu kaleminden doğa, aile ve hayatta verilen kararlara dair unutulmaz bir gençlik romanı.

Sırdaş Balıklar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu