Roman Kitapları

Siyah Odadan Hikayeler PDF indir

Siyah Odadan Hikayeler PDF indir, e-kitap sitemizde Siyah Odadan Hikayeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alper Saldıran tarafından kaleme alınan Siyah Odadan Hikayeler kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Siyah Odadan Hikayeler kitabını 9786052241691 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Siyah Odadan Hikayeler kitap özeti, Siyah Odadan Hikayeler pdf oku, Siyah Odadan Hikayeler yandex, Alper Saldıran e-kitap pdf, Siyah Odadan Hikayeler PDF Drive, Siyah Odadan Hikayeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Siyah Odadan Hikayeler PDF Oku

Siyah Odadan Hikayeler Kısa Özet

Sürekli güncellenen ve hızlanan ortak yaşayışın dayattığı koşturmacada gözümüzden kaçanlar, değerlerimizden eksilenler, aslında ruhumuzun, perdelerini açmayı unutmadığımız müstakil odalarında birikiyor. Giderek azalan göz teması, donan ses tonları, kaybedilen mana, bizi çekildiğimiz o iç köşelerde buluyor.

Alper Saldıran, ikinci kitabında bu kez siyah odaya giriyor. Burada da konuşan mobilyalar, ağaçlar, kedi ruhlu kadınlar, ustadan çırağa aktarılan tecrübeler içinde dolaşıp, hayata kaleminin gözünden, bizimle birlikte yeniden bakıyor.

Siyah Odadan Hikayeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu