Sağlık Kitapları

Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi PDF indir

Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi PDF indir, e-kitap sitemizde Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David G. Kingdon tarafından kaleme alınan Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi kitabını 9786056865480 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi kitap özeti, Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi pdf oku, Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi yandex, David G. Kingdon e-kitap pdf, Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi PDF Drive, Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi PDF Oku

Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi Kısa Özet

Bu kitap, şizofrenide bilişsel terapinin etkisi üzerindeki araştırmalar ve yazarların alandaki uzun senelera dayanan tecrübesine dayanan bir formülasyon üzerinde tutarlı bir yaklaşım sağlıyor.

Ayrıntılı, sıra sıra detaylandırılmış etkili tekniklerle sanrılı inançlar, sesler, görüntüler, düşünce bozuklukları ve negatif semptomlar çalışılıyor. Nüks riskini azaltmak ve hasta motivasyonunu arttırmak için kullanılan bilişsel terapi teknikleri diğer tedavi metotları ile uyumlu olarak veriliyor. Kitap, şizofreni ile çalışan klinisyen için destek sunuyor.

Şizofreninin Bilişsel Tedavisi – Kanıta Dayalı Tedavi Rehberi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu