PDF İndir

Sobe PDF indir

Sobe PDF indir, e-kitap sitemizde Sobe kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. N. G. Kabal tarafından kaleme alınan Sobe kitabı 440 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sobe kitabını 9786254489167 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sobe kitap özeti, Sobe pdf oku, Sobe yandex, N. G. Kabal e-kitap pdf, Sobe PDF Drive, Sobe Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sobe PDF Oku

Sobe Kısa Özet

“Sırları karanlık yapan onları ne kadar uzun süre sakladığınızdır. Ve bazı sırlar sizi suç ortağı yapar.”

Ophelia Valley kasabası beklenmedik bir tutuklamayla çalkalanırken tehlike hala sürdürmekte. Ansel, Maddie ve Kylie’nin arkadaşlığı da diğer her şey gibi sarsıldı. Kızlar şimdi kendi sırları ve kimlik arayışlarının peşinde. Dedektif Wallace bildiği ama ispatlayamadığı gerçeklerle köşeye sıkıştı.

Şüphe hepsini içten içe yiyip bitirirken hatalar ardı ardına sıralanacak. Sırlar açığa çıkacak, beklenmedik yüzleşmeler yaşananlardan daha ağır olacak. Çember daraldı ve birine güvenmek hiç olmadığı kadar zor.

“İşte en başından beri atladığımız, kaçırdığımız şey bu. Ansel bir şeyler gizliyor, hepiniz bir şeyler gizliyorsunuz ama herkesin en büyük yalanı Dylan OcConer’ın kasabadan ayrılma sebebi. Kaçınız buna dahilsiniz, hanginiz gerçekten bilmiyorsunuz halen bilmiyorum ama bütün oklar onu gösteriyor ve bu aralar sen de hedef tahtasında sürekli olarak onun yanında görünüyorsun.”

Sobe PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu