Edebiyat Kitapları

Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli PDF indir

Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gamze Aydeniz tarafından kaleme alınan Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli kitabını 9786257382243 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli kitap özeti, Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli pdf oku, Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli yandex, Gamze Aydeniz e-kitap pdf, Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli PDF Drive, Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli PDF Oku

Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli Kısa Özet

Gelecek görüşlerinin değişkenliğiyle başa çıkmaya çalışan Hera, planladığı gibi sonuçlanmayan kurtarma girişiminin ardından yaşananları telafi etmeye çalışır. Üzerinde durmadığı bir gelecek görüşünü fark etmesi ile yaşamı tekrar bir çıkmazın içine girer.

Çağlar Ataman ise birdenbire koparıldığı basketbol kariyerinin sarsıntılarıyla bambaşka bir adam hâline gelmiştir. Sevdiği insanlar tarafından sevgi ve destekle çevrelenmiş olsa da geleceğine dair ışık göremediği bir çukurun içine düşmüştür.

En başında hiç tanımadığı bir adamı kötü bir kazadan kurtarmaya çalışan Hera, sevdiği adamın düştüğü bu çukura ışık tutabilecek midir?

Üstelik bir kere yüreğine dokunmuşken…

*Benimleyken bile tükendiğini bilseydim onu hiç yalnız bırakmazdım. Ne olursa olsun, bir an bile…*

Son Görüş – Çemberin Altında 2 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu