Roman Kitapları

Son Yaprak PDF indir

Son Yaprak PDF indir, e-kitap sitemizde Son Yaprak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. O. Henry tarafından kaleme alınan Son Yaprak kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Son Yaprak kitabını 9786054985968 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Son Yaprak kitap özeti, Son Yaprak pdf oku, Son Yaprak yandex, O. Henry e-kitap pdf, Son Yaprak PDF Drive, Son Yaprak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Son Yaprak PDF Oku

Son Yaprak Kısa Özet

*Sue ertesi sabah bir saatlik uykudan uyandıktan sonra Johnsy’nin kapalı perdeye dalmış olduğunu gördü.

‘Perdeyi aç, görmek istiyorum’ dedi Johnsy fısıltıyla.

Yorgun Sue emre itaat etti.

Ama hayret! Hiç bitmeyecekmiş gibi gelen upuzun gece boyunca aralıksız yağan yağmur ve şiddetle esen rüzgârdan sonra, bir asma yaprağı hâlâ yerinde duruyordu. Asma ağacının son yaprağıydı. Sapına yakın tarafları hâlâ koyu yeşil kalmakla birlikte, testere ağzı gibi tırtıllı kenarlarına ölümün ve çürüyüşün sarı rengi gelmiş olan yaprak, yerden beş altı metre yükseklikteki bir dala cesurca asılmış duruyordu.*

Kısa öykü dalının büyük ustası, *beklenmedik sonlarla* biten öykülerin yazarı O. Henry, hemen her öyküsünde hayatlarımızın ne kadar ironik olduğunu vurur yüzümüze. Aslını söylemek gerekirse öykülerinin enteresan finalleriyle olduğu kadar kurduğu karakterlerin insani hassaslıklarıyla da hatırlanmaya değerdir.

Son Yaprak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu