Edebiyat Kitapları

Sonsuz Kule PDF indir

Sonsuz Kule PDF indir, e-kitap sitemizde Sonsuz Kule kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Silvina Ocampo tarafından kaleme alınan Sonsuz Kule kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sonsuz Kule kitabını 9786058188624 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sonsuz Kule kitap özeti, Sonsuz Kule pdf oku, Sonsuz Kule yandex, Silvina Ocampo e-kitap pdf, Sonsuz Kule PDF Drive, Sonsuz Kule Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sonsuz Kule PDF Oku

Sonsuz Kule Kısa Özet

Leandro’nun sakin yaşamı resim satan gizemli bir yabancının bahçe kapısında belirmesiyle aniden altüst olur. Kendini birdenbire pencereleri olmayan uçsuz bucaksız bir kulede hapsolmuş bulan Leandro, şeytanın fotoğraflarındeki bir figürdür artık.

Okurlarını çocuk veya yetişkin olarak ayırmaması, coşkun hayal gücü ve unutulmaz metaforlarıyla Alice Harikalar Diyarında ve Küçük Prens gibi eserleri hatırlatan Sonsuz Kule, Arjantin edebiyatının *on senelerdır en iyi gizli tutulan sırrı* olarak gösterilen Silvina Ocampo’nun büyülü, benzersiz yazını ile tanıştırıyor okurlarını.

*Silvina Ocampo en iyi yazarlarımızdan biri. Edebiyatımızda hikâyelerinin eşi benzeri yok.*

-Jorge Luis Borges

*Silvina Ocampo, Borges ve García Márquez ile birlikte, İspanyolcanın öncü yazarıdır.*

-Jorge Amado

*Ocampo, öte yandan kız kardeşi Victoria’nın diğer yandan kocası Bioy Casares ile Borges’in gölgesinde yaşadı. Kısa, billur gibi öykülerini yazarken cömert ve gösterişliydi, müthişdi.*

Sonsuz Kule PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu