Hukuk Kitapları

Sorularla Adi Konkordato PDF indir

Sorularla Adi Konkordato PDF indir, e-kitap sitemizde Sorularla Adi Konkordato kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cenk Akil tarafından kaleme alınan Sorularla Adi Konkordato kitabı 335 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sorularla Adi Konkordato kitabını 9786053008170 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sorularla Adi Konkordato kitap özeti, Sorularla Adi Konkordato pdf oku, Sorularla Adi Konkordato yandex, Cenk Akil e-kitap pdf, Sorularla Adi Konkordato PDF Drive, Sorularla Adi Konkordato Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sorularla Adi Konkordato PDF Oku

Sorularla Adi Konkordato Kısa Özet

Önce 15.03.2018 gün ve 7101 sayılı *İcra ve İflâs kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun*, ardından 19.12.2018 gün ve 7155 sayılı *Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takibin Başlatılması Hakkında Kanun* ve bahsi geçen Kanunların uygulanış tarzını göstermek üzere; 02.06.2018 günlü Resmî Gazete’de yayımlanan *Konkordato Komiserinin Niteliklerine ve Alacaklılar Kurulunun Zorunlu Olarak Oluşturulmasına Dair Yönetmelik*, 30.01.2019 günlü Resmî Gazete’de *Konkordato Komiserliği ve Alacaklılar Kuruluna Dair Yönetmelik* ile *Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmelik* ve nihayet 13.6.2019 günlü Resmî Gazete’de ise *Konkordato Gider Avansı Tarifesi* ile konkordato hukukumuzda mühim bir takım değişikliklere gidilmiştir.

Soru-yanıt şeklinde hazırlanan *Sorularla Adî Konkordato* isimli bu çalışmada anılan değişiklikler ve yenilikler dikkate alınmıştır.

Kitabın hazırlık süreci -içinde bulunulan şartlar sebebiyle- aceleye gelmiştir; gözden kaçan (olası) hatalar bir sonraki baskıda düzeltilecektir.

Sorularla Adi Konkordato PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu