Teknoloji Kitapları

Sosyal Bilim Metodolojisi PDF indir

Sosyal Bilim Metodolojisi PDF indir, e-kitap sitemizde Sosyal Bilim Metodolojisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Frank Lewins tarafından kaleme alınan Sosyal Bilim Metodolojisi kitabı 149 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sosyal Bilim Metodolojisi kitabını 9789756665640 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sosyal Bilim Metodolojisi kitap özeti, Sosyal Bilim Metodolojisi pdf oku, Sosyal Bilim Metodolojisi yandex, Frank Lewins e-kitap pdf, Sosyal Bilim Metodolojisi PDF Drive, Sosyal Bilim Metodolojisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sosyal Bilim Metodolojisi PDF Oku

Sosyal Bilim Metodolojisi Kısa Özet

Sosyal bilim metodolojisinin temel ilkelerini özlü ve eleştirel bir biçimde anlamaya ve doğru olarak uygulamaya duyulan ihtiyacın motive ettiği bu kitap, en azından iki mühim özelliğinden dolayı Türkiye`de sosyal bilim incelemelerina belli bir katkı sağlayacağı düşünülerek Türkçe`ye çevrilmiştir.

Birincisi, bu kitapta metodoloji konuları geniş felsefi tartışmalara girmeden, sistematik derinliği ve bütünlüğü içinde açık ve net olarak ele alınmıştır.

İkinci olarak, tıp ve hukuk gibi günlük yaşamımızda çok fazla bulunan daha somut ve bildik örneklere yer verilerek ve yer yer karşı karşıya geldirmalar yapılarak sosyal bilim gündelik hayata dahil edilmeye çalışılmıştır.

Sosyal Bilim Metodolojisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu