Eğitim Kitapları

Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama PDF indir

Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama PDF indir, e-kitap sitemizde Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bülent Karakuş tarafından kaleme alınan Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama kitabını 9786059386685 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama kitap özeti, Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama pdf oku, Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama yandex, Bülent Karakuş e-kitap pdf, Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama PDF Drive, Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama PDF Oku

Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama Kısa Özet

Kayıt tutma ve raporlama gu¨nu¨mu¨zde hemen her alanda uygulama sahası bulan vazgeçilmez ve zorunlu uygulamalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilhassa profesyonel/mesleki uygulamalarda u¨zerinde çok fazla durulan kayıt tutma ve raporlama gerek akademik alanda gerekse uygulama sahasında her geçen gu¨n daha da geliştirilmektedir.

Kayıt tutma ve raporlama, bir mesleki uygulamanın nasıl gerçekleştirildiğini ortaya koymasının yanında mesleki uygulamaların nasıl gerçekleştirileceğini de  belirlemektedir.

Bu çalışma; Sosyal hizmet mesleği uygulamalarına ilişkin kayıt tutma ve raporlamanın gerek teorik gerekse pratik açıdan nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğine dair sosyal hizmet uzman kişilerına/sosyal çalışmacılara katkıda bulunmak ve alakalılere bakış açısı kazandırmak maksadıyla farklı alanlardan ve kurumlardan sosyal hizmet akademisyenleri ve uygulayıcıları tarafından hazırlanmıştır. Sosyal hizmette yazışma, raporlama ve kayıt tu¨rlerine dair genel bir çerçeve sunan kitapta, mikro ve mezzo du¨zeyde kayıt tutma ve rapor hazırlamaya yönelik bilgilerin yanında, sosyal inceleme raporu, göru¨şme raporu gibi sosyal hizmet mesleğinde en fazla kullanılan raporlar ile konuya ilişkin du¨zenlemeler ve standartlar yanında gruplarla sosyal hizmet, ailelerle sosyal hizmet, tıbbi/psikiyatrik sosyal hizmet, adli sosyal hizmet gibi alanlara ilişkin kayıt tutma ve rapor hazırlamaveyair bilgiler de bulunmaktadır.

Sosyal Hizmette Kayıt ve Raporlama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu