Psikoloji Kitapları

Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi PDF indir

Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi PDF indir, e-kitap sitemizde Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ekmel Geçer tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi kitabı 145 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi kitabını 9786057751249 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi kitap özeti, Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi pdf oku, Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi yandex, Ekmel Geçer e-kitap pdf, Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi PDF Drive, Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi PDF Oku

Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi Kısa Özet

İletişim teknolojileri yönünden özellikle son yirmi yıl âdeta başımızı döndürdü. Yeni teknolojilere yetişemiyoruz. Bir uygulamayı halen öğreniyorken ertesi gün yeni bir yazılımla karşılaşıyor ve eskisinin güncel olmadığını anlıyoruz.

Hiç düşündünüz mü? Sosyal medya neden bu kadar yaşamımızın içinde? Bilgisayarda bir sosyal platform mecrasını halen kapatmışken neden hemen telefonunuzdan da açıyoruz? Yatağımıza uzandığımızda neden kitap okumak yerine telefonlarımıza bakıyoruz? Gecenin bir yarısı, o çok hassas olduğumuz uykumuzu bölüp neden sanal dünya çapında gezintiye çıkıyoruz? İletişim yerine neden çevrimiçi etkileşimi tercih ediyoruz?

Sosyal Medya ve İletişim Psikolojisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu