Siyaset Kitapları

Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu PDF indir

Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu PDF indir, e-kitap sitemizde Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. H. Yeşil tarafından kaleme alınan Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu kitabı 500 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu kitabını 9789758286263 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu kitap özeti, Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu pdf oku, Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu yandex, H. Yeşil e-kitap pdf, Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu PDF Drive, Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu PDF Oku

Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu Kısa Özet

Bu kitapta üzerinde durulan sosyalist toplum, Marx`ın kelimeleriyle; “kendi temelleri üzerinde gelişmiş şekiliyle değil, kapitalist toplumun içinden çıktığı şekiliyle bir komünist toplumdur. Yani her bakımdan ekonomik, ahlaki, düşünsel olarak hala bağrından çıktığı eski toplumun izlerini taşıyan bir toplum.”

Bu kitapta araştırılan, şuana dekki sosyalizm inşa deneylerinde böyle bir toplumdan tam komünizme geçiş için neyin, nasıl yapıldığıdır. Buradan yola çıkarak bugün ve yarın ne ve nasıl yapmalı poblemlerina yanıt aranmaktadır.

Sosyalizmden Geri Dönüş Sorunu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu