Edebiyat Kitapları

Spider-Man: Öfkeli Kanatlar PDF indir

Spider-Man: Öfkeli Kanatlar PDF indir, e-kitap sitemizde Spider-Man: Öfkeli Kanatlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Brittney Morris tarafından kaleme alınan Spider-Man: Öfkeli Kanatlar kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Spider-Man: Öfkeli Kanatlar kitabını 9786257650694 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Spider-Man: Öfkeli Kanatlar kitap özeti, Spider-Man: Öfkeli Kanatlar pdf oku, Spider-Man: Öfkeli Kanatlar yandex, Brittney Morris e-kitap pdf, Spider-Man: Öfkeli Kanatlar PDF Drive, Spider-Man: Öfkeli Kanatlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Spider-Man: Öfkeli Kanatlar PDF Oku

Spider-Man: Öfkeli Kanatlar Kısa Özet

Aksİyon Dolu Vİdeo Oyununun ön Hİkâyesİ!

Miles Morales’in yeni bir mahalleye taşınması, babasının vefatı ve tüm bu süper güçleri kazanması gibi olaylarla işi başından bi hayli fazla aşkındı. Kanun ile ters düştükten sonra, bireylerin içinizdeki en kötüyü görmeye meyilli olduğu bir hayatta gerçek bir süperkahraman olmanın anlamını sorgulamaktaydı. Yeni kabiliyetlerinin getirdiği güç ve özgürlüğe kendini kaptıran Miles, nasıl bir Örümcek-Adam olmak istediğine karar vermeliydi.

Vulture, yeni suç ortağı Starling ile tüm şehri darmaduman ederken Miles tabii ki arkasına yaslanıp olanları öylece izlemeyecekti. Peter Parker’la bir araya gelip iki Örümcek-Adam olarak bu kanatlı ikiliyi, şehre deneysel teknoloji felaketini yaymadan önce durdurmaları gerekmekteydi. Onlarca hayat tehlike altındayken Miles bir adım öne çıkıp da kahramanlığını ispatlayabilecek miydi?

Spider-Man: Öfkeli Kanatlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu