Çocuk KitaplarıKral Şakir Kitapları

Spor Zamanı – Kral Şakir PDF indir

Spor Zamanı – Kral Şakir PDF indir, e-kitap sitemizde Spor Zamanı – Kral Şakir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Spor Zamanı – Kral Şakir kitabı 16 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Spor Zamanı – Kral Şakir kitabını 9786052041727 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Spor Zamanı – Kral Şakir kitap özeti, Spor Zamanı – Kral Şakir pdf oku, Spor Zamanı – Kral Şakir yandex, Kolektif e-kitap pdf, Spor Zamanı – Kral Şakir PDF Drive, Spor Zamanı – Kral Şakir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Spor Zamanı – Kral Şakir PDF Oku

Spor Zamanı – Kral Şakir Kısa Özet

Ünlü yazar & karikatürist Varol Yaşaroğlu’ndan size mesaj var!

Kral Şakir

2016 senesinde televizyon ekranlarında çizgi film olarak yayın yaşamına başlayan Kral Şakir, sinemadan tiyatroya kitaplara kadar geniş bir alanda kendine yer buldu. Çocukların ve yetişkinlerin beğenerek takip ettiği bu seri ardı ardına çıkardığı Kral Şakir kitaplarıyla adından söz ettirmeye sürdürmekte. Takipçileri tarafından sevilmesinin nedenlerinden bir tanesi kültürel özellikler taşımasıdır. Türk kültürüne ait mizah unsurları belirgin ölçüde mevcuttur. Kral Şakir ailesine bakıldığında tipik bir Türk ailesini yansıtmaktadır. Şakir evin tek erkek çocuğu olan bir aslandır. Deli doludur, macerayı sever, coşkuludur. Evin kızı olan Canan ise bir kedidir, derslerinde başarılı, mantıklı hareketlerde bulunan Canan tam anlamıyla evin beynidir. Evin annesi Kadriye ise tüm gün temizlik ve yemek yapan, evin düzenini sağlamaya çalışan bir kedidir. Evin babası Remzi ise uçarılıkları olan, bir çocuk coşkusu taşıyan bir aslandır. Evden ayrılmayan bir de fil mevcuttur. Necati isimli fil şakaleriyle, gülünçlikleriyle ve absürt davranışlarıyla ön plana çıkıyor. Bu donanımlarıyla bizi anlatıyorlardır aslında. Yapımcı ve yazar olan Varol Yaşaroğlu bu eseriyle çocukların sevgisini kazanmayı başardı.

Kral Şakir Kitapları

Ciltli olarak basılan Kral Şakir kitapları serisi toplamda 6 kitaptan oluşuyor. Çizgi roman serisi olan bu kitabın içindeki karikatürler çocuklar tarafından çok seviliyor. Eksik Parça yayınlarından çıkan kitaptaki olaylar heyecan taşıyor. Kitaptaki karakterler hep bir maceranın içinde. Başlarından geçen olaylar müthiş, enteresan ve güldürücüdür. Neredeyse başlarına bir iş açmak için yemin etmiş gibidirler. Bu serüvenleri çocuklar şu kitaplardan takip edebilirler: Kral Şakir çizgi romanıyla serinin ilk kitabı Tek Kişilik Dev Orkestra aracılığıyla tanıştık. Serinin ikinci kitabı Macera Ediyor. Bu seriyi takip eden üçüncü kitap ise Anlatsam Film Olur. Yazar üretmeye sürdürmekte, Kral Şakir serisinin dördüncü kitabı Hayat Kısa Filler Uçuyor. Kral Şakir dizisinin beşinci kitabı ise Dostum Bu Çok Havalı. Şimdilik serinin son ve altıncı kitabı ise Dürümler Karışık.

Kral Şakir Kitaplarını Çocuklar Severek Okuyor

Kral Şakir kitapları kolay okunmasıyla, karakterlerin sevilmesiyle, yazıların kısa olması ve karikatürlerle desteklenmesiyle çocuklar bu kitapları beğenerek okuyor. Okuma alışkanlığının kazandırılmasında Kral Şakir kitapları faydalı olabilir. Kral Şakir kitaplarını sıra sıra satın alabileceğiniz gibi daha uygun fiyata satın alabilmek için Kral Şakir Setlerini satın alabilirsiniz.

Spor Zamanı  Kral Şakir PDF indirmek için Tıklayın

Tüm Kral Şakir Kitapları sitemizde yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu