Tarih Kitapları

Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller PDF indir

Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller PDF indir, e-kitap sitemizde Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maria Isabel Sanchez Vegara tarafından kaleme alınan Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller kitabı 32 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller kitabını 9786254481291 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller kitap özeti, Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller pdf oku, Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller yandex, Maria Isabel Sanchez Vegara e-kitap pdf, Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller PDF Drive, Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller PDF Oku

Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller Kısa Özet

Tasarımcılardan sanatçılara, bilim bireylerindan yazarlara bu özel bireylerin  hayat hikâyelerini keşfedin. Hepsi hayalleri olan ufak çocuklardı ve büyüyüp olağanüstü işler başardılar.

Stephen Hawking ufak bir çocukken yıldızlara bakar ve evreni merak ederdi.

Okulda hiçbir zaman harika bir öğrenci olmasa da merak duygusu onu Oxford ve Cambridge gibi İngiltere’nin en iyi üniversitelerine taşıdı.

Bu bitmeyen merak, onu bunun bunun yanında 20. yüzyılın en büyük bilimsel buluşlarından birini yapmaya kadar götürdü ve Hawking Işıması Teorisi bu biçimde yaşandı.

Stephen Hawking – Küçük İnsanlar Büyük Hayaller PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu