Ekonomi Kitapları

Stratejik İnovasyon Yönetimi PDF indir

Stratejik İnovasyon Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde Stratejik İnovasyon Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İsmet Barutçugil tarafından kaleme alınan Stratejik İnovasyon Yönetimi kitabı 480 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Stratejik İnovasyon Yönetimi kitabını 9786057757968 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Stratejik İnovasyon Yönetimi kitap özeti, Stratejik İnovasyon Yönetimi pdf oku, Stratejik İnovasyon Yönetimi yandex, İsmet Barutçugil e-kitap pdf, Stratejik İnovasyon Yönetimi PDF Drive, Stratejik İnovasyon Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Stratejik İnovasyon Yönetimi PDF Oku

Stratejik İnovasyon Yönetimi Kısa Özet

Şirketlerin ve ülke ekonomilerinin büyümesinin ve başarısının adeta can suyu ve güç kaynağı olan inovasyon, özgün yaklaşımlarla, tekniklerle ve araçlarla yönetilmesi gereken bir eylemler dizisidir. İnovasyon yönetiminde başarı, şirketlerin vizyoner bir yaklaşımla fırsatları görmesi, strateji belirlemesi, inovatif personelleri oluşturması, kaynakları sağlaması, uygun kültürü yaratması ve önüne geçeri kaldırmasıyla sağlanır.

Bu kitapta, inovasyonla alakalı temel kavramlar, kaynaklar, aşamalar, stratejiler, kültürler ve önüne geçer açık bir dille ve ayrıntı kısmıyla anlatılmaktadır. İnovasyon yapan veya yapmak isteyen şirketlerin her basamaktaki yöneticilerinin bilgi ve becerilerini pekiştirmek, onlara yardımcı ve yol gösterici olmak maksadıyla hazırlanan bu kitap, bunun yanı sıra, konuyla ilgilenen tüm akademisyenler, araştırmacılar ve öğrenciler için de yararlı bir kaynak olacaktır.

Stratejik İnovasyon Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu