Sağlık Kitapları

Stres Kontrolü PDF indir

Stres Kontrolü PDF indir, e-kitap sitemizde Stres Kontrolü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paul Mckenna tarafından kaleme alınan Stres Kontrolü kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Stres Kontrolü kitabını 9786053433613 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Stres Kontrolü kitap özeti, Stres Kontrolü pdf oku, Stres Kontrolü yandex, Paul Mckenna e-kitap pdf, Stres Kontrolü PDF Drive, Stres Kontrolü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Stres Kontrolü PDF Oku

Stres Kontrolü Kısa Özet

Endişelenmeyi Bırakın ve Kendinizi Hemen İyi Hissedin!

• Kendinizi rahat ve hayat dolu hissetmek ister misiniz? 
• Yaşamınızın kontrolünü elinizde tutmak ister misiniz? 
• Üzerinizdeki baskıdan kurtulup kendinizi iyi hissetmek ister misiniz? 

O halde bu muhteşem kitap ve hipnoz CD’si sizin için!

Stres Kontrolü yirmi yıllık bir araştırmanın sonucudur ve istediğiniz anda sakinleşip yenilenmeniz için gelişmiş psikolojik teknikler içerir. 
Bu teknikler aracılığıyla endişedan uzaklaşıp özgürleşecek, büyük bir manevi güce sahip olacaksınız. 
Bunun yanında, stresi kontrol altında tutmak için zihninizi yeniden programlayacağınız, yaptığınız her şeye huzur ve mutluluk katacağınız bir hipnoz CD’sine de sahip olacaksınız. 

Dr.Paul McKenna, İngiltere’nin en fazla satan kurgu dışı yazarıdır. Hollywood film yıldızları, altın madalyalı olimpiyat sporcuları, rock yıldızları, ileri gelen başarılı iş insanları ve İngiltere Kraliyet Ailesi üyeleriyle çalışmıştır. Yirmi yıldan daha uzun bir süre boyunca, milyonlarca insana sigarayı bırakma, kilo verme, uykusuzluk sorununu giderme, stresle başa çıkma ve özgüveni artırma konularında yardımcı olmuştur. Paul Mckenna’nın televizyon programları tüm dünya çapında milyonlarca insan tarafından izlenmektedir.

Stres Kontrolü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu