Psikoloji Kitapları

Stres Yönetimi PDF indir

Stres Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde Stres Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Vedat Işıkhan tarafından kaleme alınan Stres Yönetimi kitabı 420 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Stres Yönetimi kitabını 9786059386029 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Stres Yönetimi kitap özeti, Stres Yönetimi pdf oku, Stres Yönetimi yandex, Vedat Işıkhan e-kitap pdf, Stres Yönetimi PDF Drive, Stres Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Stres Yönetimi PDF Oku

Stres Yönetimi Kısa Özet

Hayatı güzelleştirmek ve sağlığımızı korumak için bireysel çabalarımızı hiçbir zaman elden bırakmamamız gerekir. İş yaşamından yansıyan stresler o kadar geniştir ki bu stresleri sağlığı tehdit etmeyecek düzeye indirmek kaliteli bir yaşam sürdürebilmemiz için kaçınılmazdır. Arabamıza, evimize, eşyalarımıza gösterdiğimiz aşırı özeni, niçin daha kaliteli, sağlıklı ve verimli bir yaşam sürdürmek için göstermiyoruz? Günümüzde stres, artık yediden yetmişe herkesi ilgilendiren bir problem haline gelmiştir. Kaynağı ne olursa olsun herkes iş yaşamında veya günlük yaşamında strese maruz kalmaktadır. Maruz kalınan bu stres, örgütleri, kurumları, işletmeleri ve ülkeleri ekonomik açıdan, bireyleri ise fiziksel-duygusal-zihinsel açıdan olumsuz bir biçimde etkilemektedir. Sanayileşme yönünde hızla ilerleyen ve refahı toplumun tüm kesimlerine yayma çabasında olan bizim gibi ülkelerde stres, insan sağlığını, başarısını ve mutluluğunu etkilemekte ne yazık ki onarılamayan ciddi zararlar vermektedir. 

Stres ve tükenmişlik bireyleri, aileleri, grupları, örgütleri ve genelde tüm toplumu bir hastalık gibi etkilerken bu fenomenlerle mücadele edebilmenin geçerli ve güvenilir yollarını da üretmek zorundayız.
Bu kitap okuyucuya, yaşamını çevreleyen ve çoğunlukla olumsuz olarak atfedilen stres ve tükenmişliğin bilinmesinda ve yönetilmesinde mühim bir çerçeve çizerken, bunun yanı sıra stres ve tükenmişlikle karşılaşmada, güncel literatür bilgileri ışığında temel ipuçları vermektedir.

Stres Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu