Macera Kitapları

Su Çok Güzel PDF indir

Su Çok Güzel PDF indir, e-kitap sitemizde Su Çok Güzel kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ruth Rendell tarafından kaleme alınan Su Çok Güzel kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Su Çok Güzel kitabını 9786051113074 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Su Çok Güzel kitap özeti, Su Çok Güzel pdf oku, Su Çok Güzel yandex, Ruth Rendell e-kitap pdf, Su Çok Güzel PDF Drive, Su Çok Güzel Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Su Çok Güzel PDF Oku

Su Çok Güzel Kısa Özet

Gerilim edebiyatının kraliçesi Ruth Rendell, şizofren bir anne ile iki kızının öyküsüne ortak ediyor okuru. Kuşku uyandıran bir ölüm, günümüz Londrasında işlenen bir cinayet Okur, her zaman olduğu gibi Rendellın öncülüğünde kendini öyküye kaptırıyor.
Annesiyle birlikte merdivenleri tırmanıyor, kız kardeşinin peşinden banyoya doğru ilerliyordu. Yer sırılsıklamdı, beyaz bir cisim ona doğru yüzüyordu ve annesi birden haykırdı: Sakın bakmayın!

Ismayin üvey babasının cesedini, annesi ve kız kardeşiyle birlikte banyoda bulmasının ardından dokuz yıl geçmiştir. Yeni bir cinayet, onu bu olay ile ilgili tekrar düşünmeye iter: Belki de katil kız kardeşidir.

Su Çok Güzel PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu