Siyaset Kitapları

Şu Halde PDF indir

Şu Halde PDF indir, e-kitap sitemizde Şu Halde kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nur Koçak tarafından kaleme alınan Şu Halde kitabı 86 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Şu Halde kitabını 9786054498789 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Şu Halde kitap özeti, Şu Halde pdf oku, Şu Halde yandex, Nur Koçak e-kitap pdf, Şu Halde PDF Drive, Şu Halde Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Şu Halde PDF Oku

Şu Halde Kısa Özet

Bir ayna. Bir görüntü. Her anlatılan hâl bu ikisi içindeydı; her yaşanan bu ikisi. Anahtarı avucumuza emanet edip bizi bir eşiğe götürüyor Nur Kıpçak. O eşikte yansımaları ve bütün gerçekliğiyle bizi bekleyen bir dünyaveyavet ediyor. Geçiş biletimiz avucumuzda on yedi parçaya bölünen o anahtar. Her biri bir hale dönüşüyor, bir labirente.

Nur Kıpçak`ın ilk öykü kitabı Şu Halde, bir öykü kitabından fazlası; imgeleri, katmanları, dil zenginliği ve alışılagelmeyen örgüsüyle. Öykülerin on yedisi tekmili birden bir insan ediyor. Bir insanla tanışmak, onu anlayıp çözmek kadar güç bir işe davet ediyor bizi. Yazarın dizdiği sözcükler gibi dizilmeye ve bu eşikte “Senin karşında her şey olabilirim,” demeye geldiniz demek. Kendinizden kendi içinize yapacağınız yolculuğa hoş geldiniz şu halde!

Şu Halde PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu