Tarih Kitapları

SUBLİMİNAL İŞGAL PDF indir

SUBLİMİNAL İŞGAL PDF indir, e-kitap sitemizde SUBLİMİNAL İŞGAL kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sefer Darıcı tarafından kaleme alınan SUBLİMİNAL İŞGAL kitabı 376 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. SUBLİMİNAL İŞGAL kitabını 9786054607747 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. SUBLİMİNAL İŞGAL kitap özeti, SUBLİMİNAL İŞGAL pdf oku, SUBLİMİNAL İŞGAL yandex, Sefer Darıcı e-kitap pdf, SUBLİMİNAL İŞGAL PDF Drive, SUBLİMİNAL İŞGAL Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

SUBLİMİNAL İŞGAL PDF Oku

SUBLİMİNAL İŞGAL Kısa Özet

“İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten basittir…”

– Mark Twain

Kapitalizmin geçtiğimiz yüzyılın ortalarında keşfettiği ve ilk emsallari sinema filmlerinde “25. Kare” tekniğiyle sinsice bilinçaltımıza nüfuz eden subliminal mesaj fenomeni artık çağımızda her yanımızı kuşatmış durumda. Reklamlar, dizi filmler, afişler, aklınıza gelebilecek bütün argümanlarla algı sistemimizi dumura uğratan, korteksimizi devre dışı bırakarak bize arzularımızı ihtiyacımızmış gibi empoze eden, profesyonelce uyguladığı arketiplerle bilincimizin etrafından bir yılan gibi süzülerek ruhumuzu muhasara altına alan bu ikna makinesinin tüm parçalarını sökerek onu deşifre eden Subliminal İşgal, Marx’ın, “Eğer kötülük olmasaydı tarih de olmazdı!” sözüne atıfta bulunarak hepimizi aydınlatmayı amaçlıyor.

Evet, her şey müthiş olsaydı ne tespit edilecek bir çarpıklık ne de tarihe düşülecek bir not olurdu. Ama ne yazık ki bizler, özellikle de çocuklarımız büyük bir saldırı altındayız. Eğer bizi biz yapan bütün değerleri altüst eden, tüm zaaflarımızı sömüren, bir türlü doymayıp artık her şeyimizi talep eden sistemin bu son ve en büyük dayatmasına direnmek istiyorsak, önce onun metotlarıni öğrenmek, sonra da savaşmak zorundayız…

SUBLİMİNAL İŞGAL PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu