Çocuk Kitapları

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer PDF indir

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer PDF indir, e-kitap sitemizde Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yusei Matsui tarafından kaleme alınan Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer kitabını 9786059520928 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer kitap özeti, Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer pdf oku, Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer yandex, Yusei Matsui e-kitap pdf, Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer PDF Drive, Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer PDF Oku

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer Kısa Özet

Dünya, Ayın %70’ini ortadan kaldırıp sonsuza kadar hilal şeklinde kalmasına neden olan kuvvetli bir yaratık tarafından bir yıl içinde yok edilme tehditi altındadır. Bu eşi benzeri görülmemiş yaratığa yapılan bütün suikast girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. İlginç olan ise bu yaratığın, sonunda insanlığa bir teklifte bulunmasıdır. Bir yıl boyunca Japonya’da bir okulda sınıf öğretmenliği yapacaktır ve öğrencileri bu zaman zarfında istedikleri zaman kendisine suikast girişiminde bulunabileceklerdir. Kunugiaoka Lisesi 3-E sınıfının öğretmeni olarak işe başlar fakat bildiğimiz derslerin dışında öğrenciler nasıl suikast yapılır dersi de alacaklardır.

Bu arada Japonya Hükümeti, Koro Sensei yani öldürülemez hoca lakabını almış olan yaratığı öldürene on milyar yen ödül verileceğini açıklar. Lakin Koro Sensei’yi öldürmek imkansız bir görevdir. Nedeni yalnızca olağanüstü güçleri olması ve 20 Mach hızında hareket edebilmesi değil, öğrencilerin gördükleri en iyi öğretmen olması, notlarının, bireysel becerilerinin ve bakış açılarının gelişmesine yardımcı olmasıdır.

Bakalım olaylar nasıl gelişecek? 2012 senesinde Yusei Matsui tarafından Shonen Jump dergisinde yayınlanmaya başlanan manga, geçtiğimiz aylarda 180.bölümü yayınlanarak tamamlandı. Toplam 21 ciltten bir araya gelen seri Japonya’da hemen hemen 20 milyon civarı basılı kopya satmayı başarmıştır.

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu