Edebiyat Kitapları

Suikastçının Hançeri PDF indir

Suikastçının Hançeri PDF indir, e-kitap sitemizde Suikastçının Hançeri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sarah J. Maas tarafından kaleme alınan Suikastçının Hançeri kitabı 424 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Suikastçının Hançeri kitabını 9786258021493 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Suikastçının Hançeri kitap özeti, Suikastçının Hançeri pdf oku, Suikastçının Hançeri yandex, Sarah J. Maas e-kitap pdf, Suikastçının Hançeri PDF Drive, Suikastçının Hançeri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Suikastçının Hançeri PDF Oku

Suikastçının Hançeri Kısa Özet

Cam şato serisinin karakterlerinin bilinmeyen hikayeleri..

Celaena Sardothien’in heyecan verici destanının nasıl dünyaya geldiğunu keşfedin.

Celaena Sardothien, Adarlan Krallığı’nın en korkulan suikastçısıdır. Güçlü ve acımasız Suikastçılar Loncası için çalışmasına rağmen başına buyruktur ve güvendiği tek kişi bir kiralık katil olan arkadaşı Sam’dir.

Celaena’nın entrikacı ustası Arobynn Hamel, onu uzak adalardan düşman çöllerine götüren görevlere gönderdiğinde Celaena kendini onun isteklerinden bağımsız hareket ederken ve ustasına olan bağlılığını sorgularken bulur. Yol boyunca hem dost hem de düşman edinir ve Sam için arkadaşlıktan çok daha yükseksını hissettiğini keşfeder. Lakin Arobynn’in emirlerine uymayan Celaena korkunç bir ceza alma riskiyle yüz yüze kalır. Sadece kendininkini değil, Sam’in yaşamını da tehlikeye atmıştır.

Artık Arobynn’in pençelerinden kurtulmayı bekliyorlarsa her şeyi göze almak zorunda kalacaklar ve başarısız olurlarsa yalnızca özgürlük şanslarını değil, hayatlarını da kaybedeceklerdir…

Cam Şato’nun öncesine dair beş kısa hikâyeden bir araya gelen bu kitap, sizi kurnaz suikastçı Celaena Sardothien’in geçmişine ve onun büyüleyici –bunun yanı sıra ölümcül- dünyasına daha derinden bakmaveyavet ediyor…

Suikastçının Hançeri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu