Roman Kitapları

Sular Üstünde Gökler Altında PDF indir

Sular Üstünde Gökler Altında PDF indir, e-kitap sitemizde Sular Üstünde Gökler Altında kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kaan Murat Yanık tarafından kaleme alınan Sular Üstünde Gökler Altında kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sular Üstünde Gökler Altında kitabını 9786256999749 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sular Üstünde Gökler Altında kitap özeti, Sular Üstünde Gökler Altında pdf oku, Sular Üstünde Gökler Altında yandex, Kaan Murat Yanık e-kitap pdf, Sular Üstünde Gökler Altında PDF Drive, Sular Üstünde Gökler Altında Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sular Üstünde Gökler Altında PDF Oku

Sular Üstünde Gökler Altında Kısa Özet

Amerika, aşk ve saflık yeniden keşfedilebilir mi?

 

Sular Üstünde Gökler Altında, okurunu bir zaman makinesi gibi alıp 15. yüzyılın son demlerine götürüyor. Bu sürükleyici macerada rengârenk kahramanlarla birlikte İstanbul’dan Kırım’a, İspanya’ya, oradan Güney Amerika’ya ve Kazablanka’ya doğru nefes kesen bir yolculuğa çıkarken kendinizi birbirinden esrarlı hadiselerin içinde bulacaksınız.

 

Hem aşk derdinden kaçmak hem de babasının hayallerini gerçekleştirerek esaslı bir kâşif olmak için yola çıkan Kalender, âlemden âleme, zamandan zamana, halden hale savrulurken kendini derin çatışmaların ortasında bulacaktır. Kader rüzgârı onu Kristof Kolomb ile buluşturacak ve bu ikili o güne kadar hiçbir denizcinin açılmaya cesaret edemediği karanlık okyanuslara yelken açacaktır. Bakir topraklar üzerinde yol alırken öte yandan da birbirlerinin karanlıklarını ve kuyularını göreceklerdir. Tam dünyayı avuçlarında tuttuklarını sanırlarken işler bambaşka bir hale evrilecek ve tabiri caizse kızılca kıyamet kopacaktır.

 

Kaptanlar, korsanlar, papazlar, şövalyeler, haydutlar, ressamlar, deniz kızları, kurbanlar, gizemli yerliler ve daha nicesiyle dolu bu görkemli atmosfer, bunun yanı sıra dönemin ruhunu tüm çıplaklığıyla görülmektediran şehirler, yapılar, şarkılar, kitaplar, haritalar, diller ve katmanlı psikoportrelerle baş döndürüyor.

Son dönem Türk romanının öne çıkan isimlerinden Kaan Murat Yanık, mitlerle bezediği büyülü gerçekçi hadiselerin bir karnaval havası yarattığı romanında, okurunu masmavi okyanuslarda, kakao ve vanilya kokularının yükseldiği yemyeşil ormanlarda, ışıltılı kurbağaların zıpladığı düşlerde ve Doğu ile Batı`nın dikenli sınırlarında dolaşmaya, bu efsunlu serüvene katılmaveyavet ediyor.

 

“Umut etmeye ve masalların içinde kaybolmaya ihtiyacımız var. Hayat karşısında başka türlü direnemeyiz.”

Sular Üstünde Gökler Altında PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu