Edebiyat Kitapları

Superman: Gizli Kimlik PDF indir

Superman: Gizli Kimlik PDF indir, e-kitap sitemizde Superman: Gizli Kimlik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kurt Busiek tarafından kaleme alınan Superman: Gizli Kimlik kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Superman: Gizli Kimlik kitabını 9789750853975 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Superman: Gizli Kimlik kitap özeti, Superman: Gizli Kimlik pdf oku, Superman: Gizli Kimlik yandex, Kurt Busiek e-kitap pdf, Superman: Gizli Kimlik PDF Drive, Superman: Gizli Kimlik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Superman: Gizli Kimlik PDF Oku

Superman: Gizli Kimlik Kısa Özet

Satış rekorları kıran, olumlu eleştiriler alan mini seri tek ciltte bir araya geliyor. Hikâyeye ek olarak bu kitapta Kurt Busiek tarafından yazılan bir önsöz de yer alıyor.

“Bu hikâyeyi başarılı kılan anlatımı. Busiek her zaman yaptığını yapmış ve olağandışı bir duruma inanılırlık katmış. Olay örgüsü bir yere kadar bunu başarıyor ama hikâyenin gerçekçiliğini öne çıkaran şey Clark’ın sesi. Clark’ın kişiliği iyi tanımlanmış, “sesindeki” hüznü, öfkeyi ve yalnızlığı duyabiliyorsunuz.”

Fourth Rail.com

“Burada öne çıkan şey, Immonen`in farklı karakterlerin yüzlerindeki duyguları ifade etme ve ifadelerindeki ayrıntı kısmı resmetme kabiliyeti. Immonen bunun bunun yanında renklendirme görevini de üstlenmiş, bunu yaparak her sayfanın görünüşünün kontrolünü ele almış ve böylelikle kitap için hayal ettiği her şeyi gerçekleştirmiş. Bu düzen, şuana dekki en iyi eserlerinden birini görülmektedirmasını sağlamış.”

Broken Frontier

Superman: Gizli Kimlik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu