Teknoloji Kitapları

Sürdürülebilirlik PDF indir

Sürdürülebilirlik PDF indir, e-kitap sitemizde Sürdürülebilirlik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kent E. Portney tarafından kaleme alınan Sürdürülebilirlik kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Sürdürülebilirlik kitabını 9786059646765 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sürdürülebilirlik kitap özeti, Sürdürülebilirlik pdf oku, Sürdürülebilirlik yandex, Kent E. Portney e-kitap pdf, Sürdürülebilirlik PDF Drive, Sürdürülebilirlik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Sürdürülebilirlik PDF Oku

Sürdürülebilirlik Kısa Özet

Artık gündelik yaşamımızda sürekli olarak sürdürülebilirlik terimiyle karşılaşıyoruz.
Bu kitapta Kent Portney, bu kavramın evrimini ve ekonomik büyüme ve tüketimden hükümet politikası ve şehir planlamasına kadar çeşitli çağdaş bağlamlarda uygulamalarını inceliyor.

MIT Press Gerekli Bilgiler dizisi, ilgi çeken güncel konularda özenle hazırlanmış, kolay erişilebilir, özlü cep kitaplarından buluşmaktedir. İleri gelen düşünürler tarafından yazılmış bu kitaplar kültürel ve tarihî konulardan bilimsel ve teknik konulara uzanan bir yelpazede uzman bakış açısı sağlamaktadır.
İçinde olduğumuz anlık bilgi hazzı çağında görüşlere, gerekçelendirmelere ve yüzeysel açıklamalara basit bir şekilde erişebilinmekte. Çok daha zor olansa dünyaveyair ilkelere dayalı bir anlayış geliştirmemizi sağlayacak temel bilgiyi edinebilmek. Gerekli Bilgiler serisi bu ihtiyacı karşılıyor. Uzman olmayan okurlar için özelleşmiş alanlarda bilinenleri bir araya getiren ve mühim konu başlıklarını temel bilgilerle birbirine bağlayan bu kitapların her biri karmaşık fikirlere bir ulaşım noktası sağlamaktadır.
Bruce Tidor
Biyoloji Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi Profesörü
Massachusetts Institute of Technology

Sürdürülebilirlik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu