Çocuk Kitapları

Susuz Çağın Çocukları PDF indir

Susuz Çağın Çocukları PDF indir, e-kitap sitemizde Susuz Çağın Çocukları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selda Yaşar tarafından kaleme alınan Susuz Çağın Çocukları kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Susuz Çağın Çocukları kitabını 9786058038981 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Susuz Çağın Çocukları kitap özeti, Susuz Çağın Çocukları pdf oku, Susuz Çağın Çocukları yandex, Selda Yaşar e-kitap pdf, Susuz Çağın Çocukları PDF Drive, Susuz Çağın Çocukları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Susuz Çağın Çocukları PDF Oku

Susuz Çağın Çocukları Kısa Özet

Önce su azaldı.
Sonra iklimler değişti.
Susuzluk, kıtlık ve kaynakların giderek azalması dünyayı kaosa sürükledi. İnsanlar, azalan kaynakları paylaşamıyordu. Herkes yeni bir dünya düzeninin kurulması gerektiğinin farkındaydı. Böylelikle dünya, kalan son su kaynaklarına göre beş¸ parçaya bölündü ve bölgelerin etrafına dev duvarlar örüldü. Susuz Çağ Medeniyetleri işte böyle kuruldu…

İki yüzsenedir birbirinden haber almadan yaşayan beş bölgenin yolu, ormanda bir anda beliren bir çiçekle yeniden kesişiyor. Fırat’ın ormanda rastlantı sonucu keşfettiği beyaz çiçekle heyecan dolu bir macera başlıyor. Üstelik Fırat yalnız değil. Çiçek diğer bölgelerde yaşayan Meriç, Göksu, Aras ve Dicle’nin de karşısına çıkıyor. Beş çocuk bir araya gelip büyük sırrı çözmek üzere kolları sıvıyor: Bu çiçek neden bir anda beliriverdi, ne anlatmak istiyor? Peki çiçeği takip ederek susuzluğun damga vurduğu bu çağı sonra erdirebilecekler mi?

İklim değişikliği, su krizi gibi küresel poblemleri odağına alan Susuz Çağın Çocukları, ekolojik bir distopya ile okurları heyecan dolu bir maceraya ortak ediyor.

Susuz Çağın Çocukları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu