Ekonomi Kitapları

Takım Oyunu PDF indir

Takım Oyunu PDF indir, e-kitap sitemizde Takım Oyunu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Seth Godin tarafından kaleme alınan Takım Oyunu kitabı 143 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Takım Oyunu kitabını 9789759961985 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Takım Oyunu kitap özeti, Takım Oyunu pdf oku, Takım Oyunu yandex, Seth Godin e-kitap pdf, Takım Oyunu PDF Drive, Takım Oyunu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Takım Oyunu PDF Oku

Takım Oyunu Kısa Özet

“Takım Oyunu hepimizin okuması gereken fazla özel bir kitap. Her birimize, günümüzün yeni dünyasında nasıl önderlik yapacağımızı öğretiyor.”

– Eski ABD Senatörü Bill Bradley

Takım, birbirine, bir öndere ve bir fikre bağlı, ufak yahut büyük herhangi bir gruptur. Binlerce senedir insanlar, dinî, etnik, politik, hatta müzikal takımlara katılmışlardır. Bu bizim doğamızdır. Bütün bu takımlara kim önderlik edecek?

Web olağanüstü şeyler yapabilir, fakat önderlik sayılamaz. Bunu aynı sizin gibi bir şey için tutkusu olan insanlar yapabilir. Şu anda bir fark meydana getirmek isteyen herkes için gereken tüm araçlar hemen yanıbaşınızda hazır.

Günümüzde İnternet coğrafya, maliyet ve zamanla alakalı önüne geçeri kaldırdı. Tüm bloglar ve sosyal network (şebeke) ağları, mevcut takımların daha da büyümelerine ve yeni takımların doğmasına olanak sağlıyor. Bu takımlar, İPhone`larını yahut siyasî bir kampanyayı veya küresel ısınmaya karşı yeni bir mücadele yöntemini benimseyen milyonlarca insandan oluşuyor.

Takım Oyunu sizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi, yatırımcılarınızı, inananları, hobisi olanları, okuyucuları yönetmeniz için karşınıza çıkan fırsatları düşünmeye (gerçekten düşünmeye) sevkedecek… Kolay değil, fakat olabileceken ettiğinizden daha kolay.

Takım Oyunu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu