Gizem Kitapları

Tanrıların Alacakaranlığı PDF indir

Tanrıların Alacakaranlığı PDF indir, e-kitap sitemizde Tanrıların Alacakaranlığı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erich von Daniken tarafından kaleme alınan Tanrıların Alacakaranlığı kitabı 270 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tanrıların Alacakaranlığı kitabını 9786051428109 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tanrıların Alacakaranlığı kitap özeti, Tanrıların Alacakaranlığı pdf oku, Tanrıların Alacakaranlığı yandex, Erich von Daniken e-kitap pdf, Tanrıların Alacakaranlığı PDF Drive, Tanrıların Alacakaranlığı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tanrıların Alacakaranlığı PDF Oku

Tanrıların Alacakaranlığı Kısa Özet

*Erich von daniken’in fikirlerinin tanınmış bir çekiciliği var.*

– James A. Herrick, Christianity Today

Bolivya’daki And Dağları’nın tepesinde -deniz düzeysinden 4.000 metre yükseklikte- Taş Devri sakinleri tarafından inşa edilmesi olabilecek olmayan bir antik şehir, Puma Punku yer alıyor. *Bu şehir resmen göğe artıyor,* diye yazıyor Erich von Daniken.

*Tanrıların Alaca Karanlığı’nda,* diyor yazar, *400 yıl önce, Puma Punku’nun muhteşem taş bloklarının önünde duran ilk ziyaretçilerin nefesini kesen şeyi belgelemek istiyorum. Arkeologların yüzlerce yıl önce ne keşfettiğini ve asırlardır ne kadarının kasten yok edildiğini göstermek istiyorum. Aynı zamanda Puma Punku’yu Taş Devri bireylerinın inşa etmediğini de ispatlayacağım.

*Ve tanrılar, zamanı geldiğinde uzun yolculuklarından dönerek yeniden dünya çapında boy gösterecekler. Sözde tanrılar, diğer bir deyişle dünya dışı varlıklar aracılığıyla akıl almaz bir tanrı şoku yaşamaya hazır olsak iyi olur.

*Biraz olsun aklı olan biri bile yıldızlar arası yolculuğun imkansız olduğunu ve olabileceken öyle kalacağını bilmez mi? Ve uzaylıların asla bize benzemeyeceğini?

*Eh, sevgili okuyucularım, ben bu önyargıları yok edeceğim. Sistematik olarak. Adım adım, parça parça.*

Erich von Daniken, kendine özgü üslubuyla bu önyargıları alıp hiçbir yazarın altından kalkamayacağı bir açıklıkla gerçeğe kavuşturuyor.

Tanrıların Alacakaranlığı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu