PDF İndir

Tanrıların Arabaları – Erich Von Daniken, PDF, Oku, indir Güncel

Tanrıların Arabaları – Erich Von Daniken, PDF, Oku, indir Güncel, PDF kitap sitemizde Tanrıların Arabaları – Erich Von Daniken, PDF, Oku, indir ile alakalı indirme bağlantısını paylaştık. Tanrıların Arabaları – Erich Von Daniken, PDF, Oku, indir ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Tanrıların Arabaları – Erich Von Daniken, PDF, Oku, indir

Erich Von Daniken, Tanrıların Arabaları, PDF, İndir, İsviçre’de doğan yazarın araştırma kitabıdır. Antik çağda yaşayan insanlardan kalan kalıntıları inceleyerek uzaylılar teorisi ile alakalı bir çok bilgiyi bu kitabında toplamıştır. En çok satan kitabı olan bu eserinde bir çok tartışmalı konu ortaya atmıştır. 1968 senesinde yayımlanan bu kitabı zamanında bi hayli fazla ses getirmiştir.

“Çok eski zamanlarda Mayaların atalarını, uzaylı yaratıklar olduğunu sandığım, tanrılar aracılığıyla ziyaret etmişlerdi. Birtakım delillerin eski Amerikan kültürünü kuranların, eski Doğu’dan göç ettiklerini ileri süren teoriyi destekler görünmesine rağmen, Maya dünyasında doğunun hiç bilmediği ve özenle korunan bazı kutsal astronomi, matematik ve takvim bilgileri ve gelenekleri bulunmaktaydı!
Rahipler bu geleneksel bilgiyi bütün güçleriyle korumaktaydılar, çünkü “tanrılar” bir gün dönmeye söz vermişlerdi. Böylelikle çok büyük bir din olan Kukulkan, veya “Tüylü Yılan” dini kurulmuştu.”

Tanrıların Arabaları PDF indir

Dosya Boyutu 1 MB

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu