Eğitim Kitapları

Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı PDF indir

Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sertel Altun tarafından kaleme alınan Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı kitabı 149 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı kitabını 9786057736123 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı kitap özeti, Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı pdf oku, Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı yandex, Sertel Altun e-kitap pdf, Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı PDF Drive, Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı PDF Oku

Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı Kısa Özet

Bu kitabın çıkış noktası, UbD öğretim tasarımı modeli çerçevesinde öğretmenlerin tasarımcı öğretmen kimliği oluşturma yolculuğunda onlara klavuzluk edecek bir yol haritası oluşturmaktır.

Kitabın okuyucu kitlesini her branş ve kademeden öğretmen adayları, öğretmenler ve eğitim yöneticileri oluşturmaktadır. Kitap, öğretmen adayları ve öğretmenlere; tasarım becerisi, öğrenci merkezli uygulama emsallari, iyi bir tasarımı değerlendirme ölçütleri, farklı öğretim yöntem ve metotlarınin uygulama emsallari, süreç ve sonuç odaklı ölçme ve değerlendirme türleri konularında hem teorik, hem de pratik katkılar sağlayacaktır. Diğer taraftan kitap, yöneticilere; kurumsal bazda okul tabanlı gelişim modeli oluşturma, sürdürme, değerlendirme ve geliştirme noktasında yol gösterici olacaktır. Ayrıca UbD temelli öğretim tasarımı çalışmaları sürecinin, öğretmen ve yöneticilerin iş birliği, paylaşım ve üretim yoluyla kurumsal öğretim programı arşivinin oluşturulmasına da katkıda bulunması beklenmektedir.

Tasarımcı Öğretmen UbD El Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu