Teknoloji Kitapları

Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı PDF indir

Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı PDF indir, e-kitap sitemizde Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sefa Saygılı tarafından kaleme alınan Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı kitabı 206 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı kitabını 9786257009539 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı kitap özeti, Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı pdf oku, Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı yandex, Sefa Saygılı e-kitap pdf, Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı PDF Drive, Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı PDF Oku

Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı Kısa Özet

Evrimcilerin tutumları ile ilgili şunları aktarabiliriz:

* Evrimciler evrenta olan biten her şeyin başıboş bırakıldığına inanır. lar. Dünyanın en karmaşık olgusu olan canlılığın tesadüflerle meydana geldiğinı açıklamaya çalışırlar.

* İndirgemeci ve hayati basite alan bir mantıkları mevcuttur.

* Evrim aynı dinler gibi bir inanç sistemidir, yani negatif bir dindir.

* Evrim inancı bilim değil ideolojik saplantıdır. Ateizmin maskelenmiş görüntüsüdür.

* Evrimci en ufak düşüncesi olmadığı yahut bir delille ispatlayamadığı bir durumla karşı karşıya geldiğında, spekülatif ve yanlışlanamaz bir senaryo oluşturup `evrim böyle yaptı` deyip işin içinden çıkar. Her şeyi evrimin eseri görür. Sanki evrim kudretli bir şeymiş gibi böyle açıklamaya devam eder.

* Evrimciler her türlü biyolojik veriyi, gözlemi muhakkak evrim dogmasına uygun yorumlarlar. Evrimi önyargısız kabul eder, bilimsel bulmayanlara hakarete varacak isnatlarda bulunurlar.

* Ortada canlı maddenin cansız maddeden tesadüflerle inşa edildiğini gösteren hiçbir bilimsel veri yahut delil yoktur.

Kısa olaraksı evrim teorisi, bilimsel değil ideolojik bir bakış açısıdır. Uydurma senaryolara dayanır.

Tasarımın İhtişamı Evrimin Tutarsızlığı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu