Edebiyat Kitapları

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar PDF indir

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar PDF indir, e-kitap sitemizde Tatilde Tanıştığımız İnsanlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emily Henry tarafından kaleme alınan Tatilde Tanıştığımız İnsanlar kitabı 9786254141836 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Tatilde Tanıştığımız İnsanlar kitabını Ciltsiz numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tatilde Tanıştığımız İnsanlar kitap özeti, Tatilde Tanıştığımız İnsanlar pdf oku, Tatilde Tanıştığımız İnsanlar yandex, Emily Henry e-kitap pdf, Tatilde Tanıştığımız İnsanlar PDF Drive, Tatilde Tanıştığımız İnsanlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar PDF Oku

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar Kısa Özet

Çoksatan Kış Yaza Kavuşunca Kitabının Yazarından
 
“Mükemmel bir yaz kaçamağı!” – JODI PICOULT

New York Times Çoksatan Listesi’nin bir numarası Emily Henry’den kalplerinizi ısıtacak bir tatil romanı!
 
Poppy ve Alex, hemen hemen hiçbir ortak noktası olmayan iki yakın arkadaş. Poppy çalıştığı derginin karşıladığı tatillerde dünyayı gezmekten, yeni insanlar tanımaktan büyük keyif alıyor, Alex ise evde oturup kitap okurken yeterince mutlu. Poppy ele avuca sığmaz bir gezi yazarı, Alex ise içedönük ve yardımsever bir öğretmen.
 
Ne kadar uyumsuz olsalar da on senedir her yaz birlikte muhteşem tatillere gidiyorlar ve çok eğleniyorlar. Lakin iki yıl önce Hırvatistan tatilinde her şeyi berbat ettiklerinde arkadaşlıklarını sürdürmeleri hemen hemen imkânsız oldu. O günden bu yana hiç konuşmadılar.
 
Şimdi önlerinde çiçeği burnunda bir tatil fırsatı var. Bu tatile çıkmayı  başarırlarsa ikisi de hayatları boyunca kaçtıkları şeyle yüzleşecek: Aşkla!
 
Goodreads’te romantik kurgu kategorisinde en iyi kitap ödülünü alan Tatilde Tanıştığımız İnsanlar, insanın gerçek evini aramasına ve onu bulduğunda da iki kişilik muhteşem bir dünya yapmasına dair içten, keyifli, yaz tatili tadında, unutulmaz bir aşk ve arkadaşlık hikâyesi!

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu