Korku Kitapları

Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar PDF indir

Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar PDF indir, e-kitap sitemizde Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Axel Scheffler tarafından kaleme alınan Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar kitabı 28 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar kitabını 9786051920030 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar kitap özeti, Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar pdf oku, Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar yandex, Axel Scheffler e-kitap pdf, Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar PDF Drive, Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar PDF Oku

Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar Kısa Özet

Tüm dünya çapında çocuklarının zevkle okuduğu, elliden fazla dile çevrilen ve senelerdır çoksatanlar listesinden düşmeyen Gruffalo’nun çizeri Axel Scheffler’in yazıp resimlediği Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor.

Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı kitapların fotoğrafları de çocuklara görsel bir şölen sunuyor.

Tavşancan ile Faresu, Korkunç Canavar

Faresu neşeyle kek yaparken korkunç bir canavar gelir!

Faresu çok korkar. Canavarın kostüm giymiş Tavşancan olduğunu anladığında işler değişir.

Cesur olmak ve paylaşmak üzerine keyifli bir hikaye…

Tavşancan ile Faresu – Korkunç Canavar PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu