Çocuk Kitapları

Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 PDF indir

Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abie Longstaff tarafından kaleme alınan Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 kitabını 9786050841909 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 kitap özeti, Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 pdf oku, Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 yandex, Abie Longstaff e-kitap pdf, Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 PDF Drive, Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 PDF Oku

Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 Kısa Özet

Görkemli bir köşkte…
Dik kayalıkların en yüksek tepesinde…
Eski zamanlardan kalma bir taşın altında…
Yerin altına açılan bir kapağın ardında….
BÜYÜK BİR SIR YATIYOR.

Cesur ve zeki Tally, artık bir Sır Muhafızı`dır. Sincap dostu Şanslı ile birlikte gizemli kütüphaneyi ve sırlı kitapları korumalıdır.
Köşkün tatlı köpeği, gezici bir sirk gösterisinin gelmesinden sonra kasabadaki diğer hayvanlar gibi birden ortadan kaybolur. Tally, bu sırrı çözmelidir.
Sırlar Kütüphanesi, ona yardım edecek kadar kuvvetli mü? Yoksa kendilerini hayvan dostlarını kurtarmak için zorlu bir görevin içinde bulan Tally ve Şanslı`yı büyük bir tehlike mi beklemektedir?

Tehlikenin Kokusu – Gizemli Yeraltı Kütüphanesi 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu