Ekonomi Kitapları

Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi PDF indir

Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi PDF indir, e-kitap sitemizde Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paul Jarvis tarafından kaleme alınan Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi kitabını 9786258489309 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi kitap özeti, Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi pdf oku, Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi yandex, Paul Jarvis e-kitap pdf, Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi PDF Drive, Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi PDF Oku

Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi Kısa Özet

Ya daha tatmin edici bir kariyerin gerçek anahtarı büyümek değil de
başarılı ve sürdürülebilir bir ufak işletme olmaksa?

Tek Kişilik Şirket, yalnızca iş başına ödeme alan bir freelancer olarak veya en kısa bir sürede hızla büyümek isteyen bir startup olarak değil, her büyüklükteki işletme için ufak kalmaya ve büyümeden kaçınmaya odaklanan çiçeği burnunda bir yaklaşım. Küçük kalarak, hayatta bambaşka tecrübelerin peşinden gitme özgürlüğüne sahip olabilir yahut genişleme hususunda endişelenmekten kaynaklanan baş ağrılarından kaçınabilirsiniz.

Paul Jarvis baskı altında, yüksek profilli bir dünya çapında çalışmanın onun başarı düşüncesi olmadığını fark ettiğinde kurumsal dünyayı terk etti. Artık kendisi için çalışıyor, sürekli olarak daha fazla üretkenlik, daha fazla iş ve daha fazla büyüme talep eden bir ortamla uğraşmak zorunda değil. Tek Kişilik Şirket’te, işinizi nasıl kuracağınızı planlamak, istediğiniz kazancı belirlemek, beklenmedik krizlerle başa çıkmak, mühim müşterilerinizi mutlu etmek ve tüm bunları ufak kalarak nasıl yapabileceğinizi açıklıyor.

*Minimalist bir işletmeyi başarılı bir biçimde yürütmek için ilgi çekici, anlaşılır bir biçimde yazılmış bir kılavuz.*
—Joshua Fields Millburn, Minimalizm’in yazarı

*Siz bir makine değilsiniz, o zaman neden işinizi bir makine gibi yönetesiniz? Tek Kişilik Şirket size başka bir rehberlik ediyor.*
—Chris Guillebeau, 100 Dolarlık Başlangıç’ın yazarı

*Dolu dolu bir hayata zenginlikten daha fazla öncelik veren her girişimcinin okuması gereken bir kitap.*
—Cal Newport, Pürdikkat’in yazarı

Tek Kişilik Şirket – Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu