Edebiyat Kitapları

Tek Yalnız Ben Değilim PDF indir

Tek Yalnız Ben Değilim PDF indir, e-kitap sitemizde Tek Yalnız Ben Değilim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jean Louis Fournier tarafından kaleme alınan Tek Yalnız Ben Değilim kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tek Yalnız Ben Değilim kitabını 9789750848834 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tek Yalnız Ben Değilim kitap özeti, Tek Yalnız Ben Değilim pdf oku, Tek Yalnız Ben Değilim yandex, Jean Louis Fournier e-kitap pdf, Tek Yalnız Ben Değilim PDF Drive, Tek Yalnız Ben Değilim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tek Yalnız Ben Değilim PDF Oku

Tek Yalnız Ben Değilim Kısa Özet

Tek Yalnız Ben Değilim Jean-Louis Fournier’nin en melankolik, en hüzünlü ve belki de en vurucu anlatılarından biri.

*Yalnız olmaktan bıktım artık, bıktım her geçen gün daha yalnız, daha yaşlı, daha çirkin olmaktan. Bunların başıma geleceğini bilseydim hiç yaşlanmazdım.
Yazın en sıcak günleri, boğuluyorum sıcaktan, hükümetin yaptığı sert ikazlara rağmen yakınlarım –artık yakınım değil de uzaktan tanıdıklarım oldular– arayıp yeterli miktarda su içip içmediğimi sormuyorlar.
Herkes beni terk etti, on yıl önce karım Sylvie, kısa bir süre önce de ufak kedim Salomé, bir başka deyişle yaşamımı sürdürmeme kolaylık sağlayan herkes beni terk etti.
Evim artık benim için fazla büyük ve karşı komşularımın panjurları da sürekli olarak kapalı.*

Fournier, kara mizahı kaleminden eksik etmeden, mağazada unutulup annesini bekleyen bir çocuğun huzursuz masumiyetiyle anlatıyor yalnızlığını.

Tek Yalnız Ben Değilim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu