Teknoloji Kitapları

Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz PDF indir

Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz PDF indir, e-kitap sitemizde Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sait Çamlıca tarafından kaleme alınan Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz kitabını 9786056810336 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz kitap özeti, Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz pdf oku, Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz yandex, Sait Çamlıca e-kitap pdf, Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz PDF Drive, Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz PDF Oku

Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz Kısa Özet

`İnsanlık tarihinde ilk defa` diye başlayan bir cümlenin bu kadar sık kullanıldığı bir dönemi, insanlık tarihinde ilk defa yaşıyoruz.

İnsanlık tarihinde ilk defa, kuvvetli bir devletin başka bir ülkenin topraklarını ele geçirmek için onunla savaşmak zorunda olmadığı bir zaman dilimindeyiz.

İnsanlık tarihinde ilk defa, iyi yetişmiş asker, bol miktarda silah, tank, tüfek ve uçaklarla bir ülkeyi işgale etme dönemi bitti.

İnsanlık tarihinde ilk defa, dijital savaş dönemini yaşıyoruz. Bu dijital savaşta Türkiye`nin yeri nedir? Dijital kuşatmaya karşı önlemler alınıyor mu?

İnsanlık tarihinde ilk defa, trafik kazasında yahut intihar ederek ölen insan rakamının, savaş meydanında ölen insan sayısından çok daha yüksek olduğu bir dönemi yaşıyoruz.

İnsanlık tarihinde ilk defa, her anne babanın kendi evinin ve çocuklarının `Bilgi Güvenliği Uzmanı` olmak zorunda olduğu bir dönemi yaşıyoruz.

İnsanlık tarihi boyunca ilk defa, çocuklar anne ve babaları tarafından eve mahkum ediliyor. Cezaevlerinde yatan çocuklar bile `teknoloji mahkumu` çocuklardan daha çok hareket ediyor ve daha çok havalandırmaya çıkıyor.

İnsanlık tarihinde ilk defa, bilgi için bilgi veren bir insana ihtiyaç duyulmayan bir dönemi yaşıyoruz.

İnsanlık tarihinde ilk defa, `kalabalıklar içinde yalnız insan` sayısı bu kadar çoğaldı. Yakın etrafından uzak, uzak çevresine yakın bir nesil yetişiyor.

Milli yazılım kullanmayan ülkeler kendi ülke sınırlarında İsrail, Amerika, Alman yahut İngiliz askerlerini korumak için seçmiş ülkeler gibidir. Bu da insanlık tarihinde ilk defa oluyor.

Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz adına yalnızca tespitlerin değil teşhislerinde yapıldığı, ailelere, gençlere, öğretmenlere ve yetkililere düşen sorumlulukların anlatıldığı bir kitap çalışmasıdır bu.

Teknoloji Kuşatmasında Geleceğimiz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu