Eğitim Kitapları

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF indir

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF indir, e-kitap sitemizde Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Metin Gökçe tarafından kaleme alınan Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitabı 310 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitabını 9786052494677 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli kitap özeti, Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli pdf oku, Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli yandex, Metin Gökçe e-kitap pdf, Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF Drive, Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PDF Oku

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli Kısa Özet

Türkçe – Hollandaca kılavuzu Hollanda’ya çeşitli amaçlar için seyahat eden Hollandaca bilmeyen bireylere hitap etmektedir.

Kılavuz konulara göre düzenlenmiş, önce Türkçe sorulabilecek sorular ve onun Hollandaca’sı verilmiştir. Hollandaca’nın altında ise okunuşu bulunmaktadır. Her bölümün sonunda bölüm ile alakalı sözlük yeralmaktadır. Ayrıca kılavuzun sonunda bulunan *Sözlük* bölümü kılavuzdan kolay bir biçimde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu Sözlük İlaveli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu