Teknoloji Kitapları

Temel Seviye Python Eğitimi PDF indir

Temel Seviye Python Eğitimi PDF indir, e-kitap sitemizde Temel Seviye Python Eğitimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ümit Cihan tarafından kaleme alınan Temel Seviye Python Eğitimi kitabı 313 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Temel Seviye Python Eğitimi kitabını 9786257881371 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Temel Seviye Python Eğitimi kitap özeti, Temel Seviye Python Eğitimi pdf oku, Temel Seviye Python Eğitimi yandex, Ümit Cihan e-kitap pdf, Temel Seviye Python Eğitimi PDF Drive, Temel Seviye Python Eğitimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Temel Seviye Python Eğitimi PDF Oku

Temel Seviye Python Eğitimi Kısa Özet

Elinizdeki kitap Python`ın 3.8.2 sürümü ile PyCharm programı kullanılarak yazılmıştır.Kitap, Python eğitimi olmayan bir insana sıfırdan temel ve orta düzey Python eğitimi vermek üzere hazırlanmıştır.

Kitap`ta Python programlama dili, 270 örnek ve 7 proje ile anlatılmıştır.Örneklerin ve projelerin hepsi çözüm ekranı ve ekran çıktısı alınarak kitapta yayımlanmıştır.Bunun yanında programcı adayının bol örnek ve program ile konuları kavraması amaçlanmıştır

Python, programlama dilleri içinde öğrenmesi en kolay dillerden biridir.

Programlama eğitim hayatına yeni başlayanlar için müthiş bir seçimdir.Python mantığını öğrenen bireyler diğer programlama dillerini rahatlıkla kavrayabilir.

Temel Seviye Python Eğitimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu