Edebiyat Kitapları

Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 PDF indir

Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jennifer L. Armentrout tarafından kaleme alınan Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 kitabı 640 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 kitabını 9786258021714 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 kitap özeti, Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 pdf oku, Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 yandex, Jennifer L. Armentrout e-kitap pdf, Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 PDF Drive, Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 PDF Oku

Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 Kısa Özet

Paranormal bir aşk hikâyesi, tanrılar ve tanrıçalar, kuvvetli kadın kahramanlar, alfa erkekler, mitler, mitolojik evrenler. Jennifer L. Armentrout yine başardı ve çiçeği burnunda, nefes nefese ilerleyen efsane bir seriye imza attı.

Bir ihanet…

Poppy’nin inandığı her şeyin bir yalandan ibaret olduğu yaşandı.

Ya âşık olduğu adam?… Sizce?

Peki, Poppy’nin kendisi, bakire peçesi olmadan kim?

Karanlık Olan’a ne demeli? Ondan daha tehlikelisi yok.

Poppy’yi almış olabilir ama asla sahip olamayacak.

Bir seçim…

Casteel Da’Neer bir çok isimle ve bir çok yüzle tanınıyor. Yalanları, dokunuşları kadar baştan çıkarıcı. Gerçekleri ısırığı kadar şehvetli. Ama Poppy ona güvenmemesi gerektiğini biliyor. Casteel’inse hedeflerine ulaşmak için Poppy’ye canlı, sağlıklı ve bütün olarak ihtiyacı var ve onun için planlar yapıyor. Onu hayal edilemez zevklere ve akıl almaz acılara maruz bırakabilecek planlar…

Bir sır…

Bu arada, prenslerinin dönüşünü beklerken Atlantia’da huzursuzluk artıyor. Savaş fısıltıları güçleniyor. Kral Poppy’yi bir mesaj göndermek için kullanmak istiyor. Alçalmışlar onun ölmesini istiyor. Kurtlar daha öngörülemez hale geliyor.Atlantisliler ondan korkuyor. İki krallığın günahlarına batmış karanlık sırları iş başında. Ama gökyüzü kanamaya başladığında her şey için çok geç olabilir.

Ten ve Ateş Krallığı – Kan ve Kül 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu