Psikoloji Kitapları

Terapi Odasında İyileşen İlişkiler PDF indir

Terapi Odasında İyileşen İlişkiler PDF indir, e-kitap sitemizde Terapi Odasında İyileşen İlişkiler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bahar Tezcan tarafından kaleme alınan Terapi Odasında İyileşen İlişkiler kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Terapi Odasında İyileşen İlişkiler kitabını 9786058032897 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Terapi Odasında İyileşen İlişkiler kitap özeti, Terapi Odasında İyileşen İlişkiler pdf oku, Terapi Odasında İyileşen İlişkiler yandex, Bahar Tezcan e-kitap pdf, Terapi Odasında İyileşen İlişkiler PDF Drive, Terapi Odasında İyileşen İlişkiler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Terapi Odasında İyileşen İlişkiler PDF Oku

Terapi Odasında İyileşen İlişkiler Kısa Özet

İlişkilerimizde her şeyin yolunda gittiğini düşünürken alabora olduk arada bir. Bazılarımız göz göze sıra geldiğinde kalbimizi kıpır kıpır eden insana tutunmak istedik, yaralarımızı onunla birlikte sarabileceğimize inandık belki ama bir şeyi fark edemedik: İkimiz de boğuluyorduk. 
Farklı geçmişlerle yorgun düşmüş iki kişi nasıl sarabilirdi birbirinin yarasını? Yahut sarabilir miydi? Kişi fakat kendi kendini mi iyileştirebilirdi? Tünelin ucunda hiç ışık yok muydu? Hep aldatacak veya aldatılacak mıydık? İnsan gerçekten var olan ilişkide ihtiyaçları karşılanmadığı için mi başkasına yönelirdi yoksa gereksinimlerinin sonu gelmediğinden mi? Sağlıklı bir ilişkide olmayı, korkmadan ve incitmeden bağlanmayı, gerektiğinde gitmeyi ve kendimiz için doğru partnerler seçmeyi nasıl başaracaktık?
Hep aradığımız yaşamın anlamı aslında orada bir yerde duruyordu ve biz onu keşfedene kadar sessiz kalacaktı.

Terapi Odasında İyileşen İlişkiler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu