Siyaset Kitapları

Terör PKK PDF indir

Terör PKK PDF indir, e-kitap sitemizde Terör PKK kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Engin Alan tarafından kaleme alınan Terör PKK kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Terör PKK kitabını 9789752206663 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Terör PKK kitap özeti, Terör PKK pdf oku, Terör PKK yandex, Engin Alan e-kitap pdf, Terör PKK PDF Drive, Terör PKK Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Terör PKK PDF Oku

Terör PKK Kısa Özet

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hemen hemen 40 senedir bölücü PKK terör örgütü ile mücadele ediyor.

PKK; ülkeyi bölerek, bağımsız bir Kürdistan yaratmak maksadıyla, şiddeti araç olarak kullanan bir terör örgütüdür.

Bunun dışında demokrasi, öz yönetim, özerklik vb. söylemler, ana hedefe (Bağımsız Kürdistan) giden yolda varılması gereken ara hedeflerdir.

Bu bölücü örgüt; binlerce vatan evladını şehit etmiş, kadın, çocuk, yaşlı demeden on binlerce masum insanımızın canına kastetmiş, ülkemize yüz milyonlarca dolarlık ekonomik zarar vermiş, yurttaşlarımız arasına ayrılık ve nifak tohumları ekmiştir.

1984’ten günümüze kadarki zamanda birkaç kez bitme noktasına getirilmiş olmasına rağmen, aldığı dış destek ve içeride yapılan hatalar sebebiyle yeniden ayağa kalkmayı beceren PKK, bugün de ülkemiz için en mühim tehditlerden biri olma vasfını korumaktadır.

1984-2002 içindeki 18 yılın 13 yılı Komando Tugayı ve Özel Kuvvetler Kurmay Başkanı, Özel Kuvvetler Okul Komutanı, Tugay Komutanı, Özel Kuvvetler Komutanı ve Kolordu Komutanı olarak bölücü terörle mücadele ile geçti.

Çok şey gördüm, çok şey yaşadım. Bu ülkenin güzel evlatlarını al bayrağa sarıp vatanın koynuna verdim. Gözünü, kolunu, bacağını kaybeden gazilerle benden de bir şeyler koptu gitti.

Her ne yaşadıysak *Vatan sağ olsun* dedik, mücadeleye sürdük.

Yazdıklarım ülkemin teröre karşı sürdürdüğü amansız mücadeleye az da olsa bir katkı yaparsa, kendimi görevimi tamamlamış sayacağım.

Terör PKK PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu