Araştırma Kitapları

Tez Nasıl Yazılır? PDF indir

Tez Nasıl Yazılır? PDF indir, e-kitap sitemizde Tez Nasıl Yazılır? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rowena Murray tarafından kaleme alınan Tez Nasıl Yazılır? kitabı 372 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tez Nasıl Yazılır? kitabını 9786051702209 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tez Nasıl Yazılır? kitap özeti, Tez Nasıl Yazılır? pdf oku, Tez Nasıl Yazılır? yandex, Rowena Murray e-kitap pdf, Tez Nasıl Yazılır? PDF Drive, Tez Nasıl Yazılır? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tez Nasıl Yazılır? PDF Oku

Tez Nasıl Yazılır? Kısa Özet

`Bu kitap, çok değişik disiplinlerden gelen öğrenciler için güvenilir bir kaynaktır. Sizi yalnızca tez yazma aşamaları ve basamaklarının içinden geçirmekle kalmaz, daha da mühimsi tez yazma gibi karmaşık bir vazifeye karşı olumlu tutum geliştirmeniz, etkili yazma alışkanlıkları edinmeniz ve kendinize güvenmeniz için destek ve birden fazla tavsiye sunar.`

Öğrencilere tezlerini şekillendirmede yardım etmek için gerçekçi bir rehber sağlıyor. Değerli tavsiyeler, pratik ipuçları ve teknikler veriyor. Yararlı özetler ve kontrol listeleri, tez yazma sürecinde öğrencilerin çalışmalarının yolunda gitmesi ve yollarına devam etmeleri hususunda mühim görevler üstleniyor.

Tez yazmanın temellerinin ötesinde bu kitap, serbest, üretici ve aşırı yazma gibi uygulanabilir yazma metotlarıni tanıtıyor. Ayrıca bu kitap, tez yazma kriterleri üzerinde çalışma, yazarın tıkanması, literatür taraması ve notlardan taslak oluşturma gibi konuları da içermektedir:

Bu baskıda yeni ele alınan konular:

`Kalite sorusunun` daha kapsamlı incelenmesi
Fikirler geliştirmek için çizim ve çizmeye dair yeni bölüm
Tezin tamamını özetlemek için grafik
750 kelimelik tez özeti yazmak için talimatlar
Son kontroller için bir `uçuş planı`
Her şeyin nerede olduğunu görmeyi kolaylaştırmak için bölüm özetleri

Tez Nasıl Yazılır? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu