Edebiyat Kitapları

The Originals Serisi 3 Kitap Takım PDF indir

The Originals Serisi 3 Kitap Takım PDF indir, e-kitap sitemizde The Originals Serisi 3 Kitap Takım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Julie Plec tarafından kaleme alınan The Originals Serisi 3 Kitap Takım kitabı 902 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. The Originals Serisi 3 Kitap Takım kitabını 9788860798565 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. The Originals Serisi 3 Kitap Takım kitap özeti, The Originals Serisi 3 Kitap Takım pdf oku, The Originals Serisi 3 Kitap Takım yandex, Julie Plec e-kitap pdf, The Originals Serisi 3 Kitap Takım PDF Drive, The Originals Serisi 3 Kitap Takım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

The Originals Serisi 3 Kitap Takım PDF Oku

The Originals Serisi 3 Kitap Takım Kısa Özet

Yükseliş-Düşüş-Diriliş

Aile Güçtür

Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen kelimeleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi.

1722 senesinde New Orleans’a ayak basan Köken Vampirler Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson tehlikeli geçmişlerini arkalarında bıraktıklarını zannederler. Ne var ki bölgelerini kimseyle paylaşmak istemeyen cadılar ve kurt adamlar bu kanunsuz şehirde cirit atmaktadır. Üstelik çok yakında zamanda gerçekleşmesi hedeflenen bir evlilikle birlikte aralarındaki ittifak sonsuza dek mühürlenecektir. Ama düşmanları birbirine düştüğünde kendilerini çok daha güvende hisseden Köken Vampirlerin şehri bu iki klana teslim etmeye hiç niyetleri yoktur. Bilhassa de müstakbel gelin Vivianne’e gönlünü kaptıran Klaus’un. Elijah ailesi ile birlikte güvende olabilecekleri bir yuva aramakla, Rebekah da Fransız ordusunu kendi saflarına katmakla uğraşırken aşk sarhoşu Klaus hem kendisini hem de ailesini büyük bir tehlikeye atacak hadiselerin içine sürüklenmektedir.

The Originals Serisi 3 Kitap Takım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu